Overzicht diensten

8 augustus 2021

10.00 uur Immamuëlkerk
Ds. W.J. Bakker    

19.00 uur Rehobôth  
Ds. W.v.d. Wind - Vlagtwedde     


15 augustus 2021

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. F.J.K. van Santen - Leusden    

19.00 uur Rehoböth  
Dhr. N. Noorlander - Onstwedde     


22 augustus 2021

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker    
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth   
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut     


29 augustus 2021

10.00 uur Rehobôth 
Ds. Y.R.M. Breemes - Hollandscheveld 
Voorbereiding Heilig Avondmaal   
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. J. Snaterse - Hoogeveen      


5 september 2021

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.J. Bakker  
Viering Heilig Avondmaal   
Kindernevendienst

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. A. Bloemendal- Zwartsluis
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal

12 september 2021

10.00 uur Dorpshuis De Vuurkorf
Ds. W.J. Bakker
Startzondag/Kerkproeverij
Kinderdienst

10.00 uur Rehobôth 
Ds. A. Palland - Mastenbroek  
Startzondag/Kerkproeverij  

16.30 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker    
Startzondag/Kerkproeverij
m.m.v. Online

19 september 2021

10.00 uur Rehobôth 
Ds. W.J. Bakker  
Focusdienst 1/3 
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk   

26 september 2021

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.H. van Boeijen - Dedemsvaart  
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth   
Ds. A. Palland - Mastenbroek 
Leerdienst  

3 oktober 2021

10.00 uur Rehobôth
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen  
Zondagsschool


19.00 uur Immanuëlkerk   
Dhr. L. Blees - Wouterswoude   

10 oktober 2021

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Focusdienst 1/2 
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth   
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut

17 oktober 2021

10.00 uur Rehobôth
Ds. H.J. van Maanen - IJsselmuiden 
Zondagsschool
 

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. J.A.A. Geerts - Zalk

24 oktober 2021

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Kiindernevendienst
Afsluiting Kinderbijbeldagen

19.00 uur Rehobôth   
Ds. Y.R.M. Breemes - Hollandscheveld

31 oktober 2021

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker 
Focusdienst 1/3
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. W.J. Bakker en Ds. J. de Kok - Wilsum
Interkerkelijke Reformatiedienst

3 november 2021

10.00 uur Immanuëlkerk
Dankdag voor gewas en arbeid
Kerk- en schooldienst

19.00 uur Gereformeerde kerk   
Ds. G. van Zanden - Urk
Dankdienst voor gewas en arbeid

7 november 2021

10.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. H. Bakhuis Hoogeveen
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. F.J.K. van Santen - Leusden
Leerdienst

14 november 2021

10.00 uur Rehobôth   
Ds. W.J. Bakker
Zendingsdienst
Focusdienst 1/4
Zondagsschool


19.00 uur Immanuëlkerk
Interkerkelijke themadienst

21 november 2021

10.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. W.J. Bakker
Eeuwigheidszondag
Kindernevendienst

19.00 uur Gereformeerde kerk
Ds. W.J. Menkveld - Urk
Gezamenlijke dienst

28 november 2021

10.00 uur Rehobôth   
Ds. W.J. Bakker
Eerste adventszondag
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. J. de Kok - Wilsum

5 december 2021

10.00 uur Rehobôth   
Ds. W.J. Bakker
Tweede adventszondag
Voorbereiding Heilig Avondmaal
Focusdienst 1/5
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.L. Dekker - Kampen

12 december 2021

10.00 uur Rehobôth   
Ds. W.J. Bakker
Derde adventszondag
Viering Heilig Avondmaal
Zondagsschool

19.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker 
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal

19 december 2021

10.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. W.J. Bakker
Vierde adventszondag
Kindernevendienst

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. B. van Werven - Diever
Gezamenlijke themadienst

24 december 2021

21.00 uur Gereformeerde kerk
Kerstnachtdienst

25 december 2021

09.45 uur Immanuëlkerk
Eerste Kerstdag
Ds. W. J. Bakker

19.00 uur Immanuëlkerk
Kerstfeest Zondagsschool

26 december 2021

10.00 uur Rehobôth
Ds. J.A.A. Geerts - Zalk

15.00 uur Christelijke Gereformeerde kerk
Interkerkelijke dienst

31 december 2021

19.00 uur Rehobôth
Ds. J. de Kok - Wilsum
Oudejaarsdag
Gezamenlijke dienst