Overzicht diensten

23 juni 2024

10.00 uur Rehobôth       
Ds. B. van Werven - Diever  

19.00 uur Rehobôth  
Ds. G. Timmer - Kollum 
    

    

    

30 juni 2024

10.00 uur Immanuëlkerk        
Ds. A. Palland - Mastenbroek  
Doopdienst

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. M.F. van Binnendijk - Stadskanaal  
    

    

    

7 juli 2024

10.00 uur Rehobôth         
Dhr. C. van Dijk - Oldebroek  

19.00 uur Rehobôth    
Ds. M. de Jager - Dwingeloo  
    

    

    

14 juli 2024

10.00 uur Immanuëlkerk          
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen
Overstapdienst   

19.00 uur Immanuëlkerk     
Ds. K. de Graaf - Menaldum  
    

    

    

21 juli 2024

10.00 uur Gereformeerde kerk           
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut 
Interkerkelijke openluchtdienst 
m.m.v. Band Online 

19.00 uur Rehobôth      
Ds. A. Bloemendal - Vaassen  
    

    

    

28 juli 2024

10.00 uur Immanuëlkerk            
Ds. L. Lammers - Heerde  
Gezamenlijke dienst   

19.00 uur Immanuëlkerk       
Ds. J. Snaterse - Oldebroek  
    

    

    

4 augustus 2024

09.30 uur Gereformeerde kerk            
Ds. T.J. Oldenhuis - Coevorden   
Gezamenlijke dienst   

19.00 uur Rehobôth       
Ds. J. Tiggelaar - Nieuwleusen  
    

    

    

11 augustus 2024

10.00 uur Immanuëlkerk             
Ds. A.B. Wolters - Musselkanaal    
Gezamenlijke dienst   

19.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. C. van Dam - Ermelo      
   
    

    

    

18 augustus 2024

09.30 uur Gereformeerde kerk              
Ds. J. de Kok - Wilsum    
Gezamenlijke dienst   

19.00 uur Rehobôth         
Prop. J. Eertink - Rijssen    
    

    

    

25 augustus 2024

10.00 uur Immanuëlkerk               
Ds. A.J. Fraanje - Drachten     
Gezamenlijke dienst   

19.00 uur Geen dienst 

19.00 uur Tentdienst IEC
Ds. M. de Jager - Dwingeloo 
m.m.v. Glenn en Josë 

    

    

1 september 2024

10.00 uur Rehobôth               
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut     
Voorbereiding viering Heilig Avondmaal 

19.00 uur Rehobôth 
Dhr. J.C.A. van den Berge  Sebaldeburen


    

8 september 2024

10.00 uur Rehobôth               
Ds. J. van Holten - Nunspeet      
Viering Heilig Avondmaal 

19.00 uur Rehobôth 
Ds. A. J.S. Telgenhof - Leeuwarden  
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal 


    

15 september 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                
Ds. A. Palland - Mastenbroek       
Start Winterwerk/Kerkproeverij 

19.00 uur Immanuëlkerk  
Ds. J.R.J. van Gelderop - Vaassen  

    

22 september 2024

10.00 uur Rehobôth                
Prop. A.P. Schep - Groningen        
 

19.00 uur Rehobôth  
Ds. T.T.J. Pleizier - Groningen   

    

29 september 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                
Ds. N.M. van Ommeren - Drachten 

19.00 uur Immanuëlkerk   
Ds. J. Prosman - Nijeveen    

    

6 oktober 2024

10.00 uur Rehobôth                
Ds. A. Palland - Mastenbroek
Israëlzondag

19.00 uur Rehobôth    
Ds. J. H.B. van der Knijff - Wilsum    

    

13 oktober 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                 
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen 
Zendingsdienst

19.00 uur Immanuëlkerk     
Ds. J. Snaterse - Hoogeveen     

    

20 oktober 2024

10.00 uur Rehobôth                  
Ds. G.J. Mantel - Woudenberg  

19.00 uur Rehobôth      
Ds. G. Oberink - Urk     

    

27 oktober 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                   
Ds. W.J. Bakker - Marienberg   
Themadienst m.m.v. Flame - Zuidwolde

19.00 uur Immanuëlkerk      
Ds. T.J. Oldenhuis - Coevorden      

    

3 november 2024

10.00 uur Rehobôth                    
Ds. R.R.J. van Gelderop    

19.00 uur Rehobôth   
Ds. N. Noorlander       
    

6 november 2024

09.00 uur Immanuëlkerk                     
Ds. A.A.L. Aalderink - Noordscheschut 
Kerk-en Schooldienst     

19.30 uur Gereformeerde kerk    
Ds. H.J.H. Pap - Kerkenveld        
    

10 november 2024

09.00 uur Immanuëlkerk                     
Ds. F.J.K van Santen - Leusden Zuid  

19.00 uur Immanuëlkerk     
Dhr. A. van 'Ende - Kampen 
Interkerkelijke Themadienst        
    

17 november 2024

09.00 uur Rehobôth                      
Ds. N.M. van Ommeren - Drachten   

19.00 uur Rehobôth     
Ds. B. van Werven - Diever 
      
    

24 november 2024

09.00 uur Immanuëlkerk                       
Ds. A. Palland - Mastenbroek 
Eeuwigheidszondag    

19.00 uur Immanuëlkerk      
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut  
      
    

1 december 2024

10.00 uur Rehobôth                       
Ds. J.A.A. Geerts - Ridderkerk  
Eerste Adventszondag 
Voorbereiding viering Heilig Avondmaal     

19.00 uur Rehobôth      
Ds. M.G. Mudde - Oosterwolde   
      
    

8 december 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                        
Ds. A. Palland - Mastenbroek  
Tweede adventszondag 
Viering Heilig Avondmaal     

19.00 uur Immanuëlkerk       
Ds. A. Palland - Mastenbroek 
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal    
      
    

15 december 2024

10.00 uur Rehobôth                        
Ds. A. Bloemendal - Vaassen
Derde Adventszondag 

19.00 uur Rehobôth        
Ds. J. de Kok - Wilsum 
    
      
    

22 december 2024

10.00 uur Immanuëlkerk                         
Ds. A. A. Palland - Mastenbroek 
Vierde Adventszondag 

19.00 uur Immanuëlkerk         
Ds. K. de Graaf - Menaldum
    
      
    

24 december 2024

21.00 uur Gereformeerde kerk
Ds. J. de Kok - Kollummerzwaag 
Kerstnachtdienst IEC 
m.m.v. Schoolband Greijdanus - Hardenberg 

      
    

25 december 2024

09.45 uur Immanuëlkerk 
Ds. G. Oberink - Urk 

19.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. B. Coster - Rouveen 

      
    

26 december 2024

10.00 uur Immanuëlkerk 
Kerstfeest zondagsschool  

    

29 december 2024

10.00 uur Rehobôth  
Ds. L. Lammers - Heerde   

19.00 uur Rehobôth  
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut 


      
    

31 december 2024

19.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen 

      
    

1 januari 2025

Immanuëlkerk

!0.00 uur Ds. M. de Jager - Dwingeloo