Overzicht diensten

17 februari

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen
Kindernevendienst
Persoonlijke voorbede. Koffiedrinken

19.00 uur Rehobôth
Ds. J.H. van Wijk -Windesheim

24 februari

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Gezinsdienst. Doopdienst
Koffiedrinken.

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. N. Noorlander - Onstwedde

3 maart

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. G.v.d. Berg - Grafhorst

10 maart

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. M. v. Heijningen - Dorkwerd

13 maart

19.30 uur Gereformeerde kerk
Dhr. A. Lowijs/ Ds. W.J. Bakker
Biddag voor gewas en arbeid

17 maart

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Kindernevendienst

15.00 uur Chr. Ger. Kerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut
Interkerkelijke themadienst

24 maart

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. A. Bloemendal - Zwartsluis
Zondagsschool


19.00 uur Rehobôth
Ds. W..J. Bakker 

31 maart

10.00 uur Rehobôth
Ds. F.J.K. van Santen - Kampen
Kindernevendienst


15.00  Immanuëlkerk
Ds. W.G. Sonnenberg - Veessen
Ds. J. Hommes - classispredikant
Bevestiging Ds. W.J. Bakker als voorzitter visitatiecommissie classis

7 april

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Afsluiting winterwerk

19.00 uur Rehobôth
Ds. E.J. Prins - Daarle

14 april

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Voorbereiding Heilig Avondmaal
Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. C. Hoek - Bedum

19 april

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Goede Vrijdag
Viering  en dankzegging Heilig Avondmaal

21 april

09.45 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Eerste Paasdag
Zingen voor de dienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. J.A.A. Geerts - Zalk

 

22 april

09.30 uur Chr. Ger. Kerk
Ds. H.J. van Maanen - IJsselmuiden
Tweede Paasdag
Interkerkelijke zangdienst

28 april

10.00 uur Rehobôth
Prop. E. Meyer - Elspeet
Kindernevendienst


19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut
Themadienst

5 mei

10.00 uur Rehobôth
Ds. P.E.G. Wiekeraad - Uelsen

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. J. Mulderij - Wezep
Persoonlijke voorbede.
Koffiedrinken

12 mei

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Gezinsdienst. 
Koffiedrinken

19.00 uur Rehobôth
Ds. G. Timmer - Twijzelerheide

19 mei

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Voorbereiding Heilig Avondmaal
Belijdenisdienst
Zondagsschool

19.00 uur Gereformeerde kerk
Ds. J.S. Telgenhof - Harderwijk
Gezamenlijke dienst

26 mei

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.J. Bakker 
Viering Heilig Avondmaal
Kindernevendienst

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. A. Bloemendal - Zwartsluis 
Voortzetting en dankzegging Heilig Avondmaal

30 mei

10.00 uur Rehobôth 
Ds. C.A. v.d. Graaf - Heerde 
Hemelvaartsdag



2 juni

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. Dhr. A. Lowijs  - Noordscheschut 
Zondagsschool

19.00 uur Rehobôth
Ds. P.E.G. Wiekeraad - Uelsen



9 juni

09.45 Rehobôth
Ds. W.J. Bakker
Eerste Pinksterdag
Zingen voor de dienst


19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.H.B. van de Voorde - Nunspeet



10 juni

9.30 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut
Tweede Pinksterdag
Interkerkelijke zangdienst



16 juni

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. M. Visser - Wezep
Zondag van de vervolgde kerk.
Koffiedrinken.
Zondagsschool

19.00 uur Rehobôth
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen


 

23 juni

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker
Kindernevendienst

19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut

 

 

30 juni

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Oudste kinderen verlaten zondagsschool/kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth
Dhr. G. de Goeijen - Den Ham