Overzicht diensten

17 november 2019

10.00 uur Rehobôth 
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen
Zondagsschool

19.00 uur Gereformeerde kerk 
Ds. J.S. Telgenhof - Harderwijk 
Interkerkelijke themadienst 

15 december 2019

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.J. Bakker
3e adventszondag
Zondagsschool

19.00 uur Rehobôth
Ds. J.M. van Wijk - Windesheim 

22 december 2019

10.00 uur Rehobôth 
Ds. W.J. Bakker
4e adventszondag
Zondagsschool

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. G. Timmer - Kampen
Persoonlijke voorbede. Koffiedrinken 

24 december 2019

21.00 uur Gereformeerde kerk
Kerstnachtdienst
Ds. W.H. van Boeijen - Dedemsvaart
m.m.v. zanggroep Resin, Hooghalen

25 december 2019

09.45 Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
1e kerstdag
Zingen voor de dienst. Gezinsdienst

19.00 uur Immanuëlkerk
Kerstfeest zondagsschool

26 december 2019

09.30 Gereformeerde kerk
Drs. G. Brand - Hoogeveen
2e kerstdag
Interkerkelijke zangdienst
m.m.v. "Hallelujah"

29 december 2019

10.00 uur Rehobôth
Prop. A. Palland - Mastenbroek

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. C. Hoek - Bedum

31 december 2019

19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs 
Oudejaarsdag
Gezamenijke dienst 

1 januari 2020

10.00 uur Gereformeerde kerk
Dhr. A. Lowijs 
Nieuwjaarsdag
Gezamenijke dienst 

5 januari 2020

10.00 uur Rehobôth 
Ds. W.J. Bakker 
Gezinsdienst
Koffiedrinken

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. J. Snaterse - Hoogeveen

12 januari 2020

10.00 uur Immanuëlkerk  
Ds. W.J. Bakker/Dhr. M. Schippers
Doopgedachtenis
Koffiedrinken

19.00 uur Rehobôth
Prop A.P. Schep - Groningen 

19 januari 2020

10.00 uur Rehobôth  
Prop. A. Palland - Mastenbroek 

19.00 uur Gereformeerde kerk
Ds. W.J. Bakker 
Themadienst 

26 januari 2020

10.00 uur Immanuëlkerk  
Ds. W.J. Bakker 
Voorbereiding Heilig Avondmaal 

19.00 uur Rehobôth
Ds. C.A. v.d. Graaf - Heerde  
 

2 februari 2020

10.00 uur Rehobôth  
Ds. W.J. Bakker 
Viering Heilig Avondmaal  

19.00 uur Rehobôth
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen
Voortzetting en dankzegging Heilig Avondmaal  
 

9 februari 2020

10.00 uur Rehobôth  
Ds. W.J. Bakker 

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.L. Dekker - Kampen

16 februari 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.H.B. ten Voorde - Nunspeet

19.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Menkveld - Wanneperveen


23 februari 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Gezinsdienst
Koffiedrinken

19.00 uur Rehobôth
Ds. J.A.J. Geerts - Zalk


1 maart 2020

10.00 uur Dorpshuis de Vuurkorf 
Ds. W.J. Bakker
Kerk en schooldienst
Gezinsdienst
Koffiedrinken


19.00 uur Rehobôth
Ds. A. Prins - Vriezenveen


8 maart 2020

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.J. Bakker
Persoonlijke voorbede
Koffiedrinken


15.00 uur Immanuëlkerk
Ds. H. Jonkman - Dronten 
Interkerkelijke themadienst


11 maart 2020

19.30 uur Immanuëlkerk 
Ds. W.J. Bakker/Dhr. M. Schippers
Biddag voor gewas en arbeid
Gezamenlijke dienst




15 maart 2020

10.00 uur Immanuëlkerk 
Ds. G.v.d. Berg - Grafhorst

19.00 uur Rehobôth
Ds. N. Noorlander - Onstwedde



22 maart 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. D. Wolters - Vollenhove



29 maart 2020

10.00 uur Rehobôth
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. E.J. Prins - Daarle



5 april 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Belijdenisdienst
Voorbereiding Heilig Avondmaal

19.00 uur Rehobôth
Ds. C. Hoek - Bedum



10 april 2020

19.30 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Goede Vrijdag
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal




12 april 2020

09.45 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Eerste Paasdag
Zingen voor de dienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. J.H. van Wijk - Windesheim

13 april 2020

09.30 uur Gereformeerde kerk
Ds. H. Scholing - Hoogeveen
Tweede Paasdag
Interkerkelijke zangdienst

 

19 april 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. H. Bakhuis - Hoogeveen
Themadienst

26 april 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. F.J.K. van Santen - Kampen

19.00 uur Rehobôth
Ds. A. Bloemendal - Zwartsluis

3 mei 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds.W.J. Bakker
Gezinsdienst
Koffiedrinken

19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut

10 mei 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds.M. Visser - Wezep

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. T.T.J. Pleizier - Groningen
Persoonlijke voorbede
Koffiedrinken

17 mei 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 
Muziekale medewerking "Irene"

19.00 uur Gereformeerde kerk. 100 jarig bestaan.
Ds. H.J. van Maanen - IJsselmuiden
Gezamenlijke dienst

21 mei 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds. J. Snaterse - Hoogeveen 
Hemelvaartsdag

24 mei 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. M.F. van Binnendijk - Stadskanaal

19.00 uur Rehobôth
Dhr. M. van Heijningen - Dorkwerd 

31 mei 2020

09.45 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker
Eerste Pinksterdag
Zingen voor de dienst

19.00 uur Immanuëlkerk
Dhr. A. Lowijs - Noordscheschut

1 juni 2020

09.30 uur Christelijke Gereformeerde kerk

Tweede Pinksterdag
Interkerkelijke zangdienst

7 juni 2020

10.00 uur Rehobôth
Ds. W.J. Bakker
Voorbereiding Heilig Avondmaal

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. G. Timmer - Twijzelerheide

14 juni 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Viering Heilig Avondmaal

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Viering en dankzegging Heilig Avondmaal

21 juni 2020

10.00 uur Rehobôth
Prop. E. Meijer - Elspeet

19.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker 

28 juni 2020

10.00 uur Immanuëlkerk
Ds. W.J. Bakker
Overstapdienst kinderen zondagsschool/Kindernevendienst

19.00 uur Rehobôth
Ds. G.J. Otter - Akkerwoude